96 Krehër我majë

96 Krehër我majë

96 tips comb特色图片
  • 96提示梳子
  • 96提示梳子
  • 96提示梳子

Pershkrim我shkurter:

96 Informacione për ndarjen magnetike të proteinave dhe ADN-së me procesorin e grimcave magnetike KingFisher 96 Flex ose Bio Sprint 96 nga Qiagen。


Detaje te Produktit

Etiketat e produkteve

Krehrat janë bërë prej polipropileni inert, të ulët të lidhjes, të gradës mjekësore。
Projektuar the he testuar për përdorim me sistemet KingFisher™FLEX™dhe MagMAX。
Bërë nga polipropileni Virgin;Pa agjentë çlirimi të mykut ose rigjenerim。
DNase / RNase dhe pirojen

PJESA NR

SPECIFIKIM

NGJYRE

PC / Canta

Canta /拉斯特

PC / RASTI

A-KFTC-9-N

96

QARTE

2

50

One hundred.


  • E meparshme:
  • Tjetra:

  • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni

    Produktkategorite