吸管技巧
生物医学技术

不要把它放在sigurojmë上
gjithmone merrni我te泥潭
rezultatet。

Merrni mostra法拉SHKO

♦苏州ACE生物医学技术有限公司është një kompani profesale e angazhuar për të siguruar materiale të konsumit të disponueshëm plastik dhe labororik me cilësi të lartë të përdorura në spitale, klinika, laboratorë diagnostics dhe laboratorë të kërkimit shkencor të jetës。

♦nekemi përvojë të gjerë në kërkimin dhe zhvillimin e plastikës në shkencën e jetës dhe prodhon materialin më innovativ të konsumit biomjekësor mjedisor dhe miqësorTë gjitha prodhimmet tona prodhohen në klasën tonë 100,000 dhoma të pstra。Për të siguruar cilësinë më të mirë që plotëson ose tejkalon standardet e industrisë, ne përdorim vetëm lëndë të parë të virgjër me cilësi më të lartë për të bërë produktet tona

关于我们

eksploroni tonatsherbimet kryesore

Specializuar në pjesë mjekësore dhe biolab me sasi të lartë

Ne do të sigurojmë që ju gjithmonë të merni
Rezultatet më të mira。

 • 2016

  Themeluar

  Që nga fillimi saj, ACE është zotuar të prodhojë dhe furnizojë konsumatore superiore mjekësore dhe laboratorike për klientët tanë。
 • 3.

  Qellimet e Sherbimit

 • 1.Furnizimi me teknologji të përparuar të prohimit
 • 2.我很高兴见到你
 • 3.西格罗尼shërbime të shkëlqyera不是屎
 • 30.

  Inxhiniere profesioniste

  Të gjitha prodhimmet tona janë të dizajnuara nga inxhinierë me përvojë。
 • 20.

  Klientet

  Klientët tanë në më shumë se 20 vende。

OEMSHERBIMI她Automatizimi

te funditLajme

shiko我shume
 • Pllaka pusi të thella

  ACE Biomedical ofron një gamë të gjerë mikroplacesh sterile të pusit të thellë për aplikime të ndjeshme biologjike dhe zbulimin e ilaçeve。Mikropjatat e pusit të thellë janë një klasë e rëndësishme e enëve plastike funksionale që përdoren për përgatitjen e mostrës, ruajtjen e përbërjes, përzierjen, transportin dhe grumbullimin e fraksioneve。Ata……
  Lexo我shume
 • Bëj pipetë të filtruar…

  Në një laborator, regulregulist merren vendime të vështira për të përcaktuar se si të kryhen më mirë eksperimentet the testmet kritike。我kalimin e kohës, këshillat e pipetave janë përshtatur për t'iu përshtatur laboratorëve në të gjithë globin dhe ofrojnë mjetet në mënyrë që teknikët dhe shkencëtarët të kenë aftësinë për të bërë kërkime të rëndësishme。Kjo është e veçantë…
  Lexo我shume
 • 一个janë termometri i veshit…

  a termometra infra të kuq të veshit që janë bërë kaq të njohur nga pediatrics it dhe prindërit janë të shpejtë dhe të lehtë për t 'u përdorur, por a janë të sakta?Një përmbledhje e hulumtimit sugjeron që to mund të mos jenë, dhe ndërsa ndryshimet e temperaturës janë të vogla, to mund të bëjnë një ndryshim në mënyrën se si trajtohet një fëmijë。研究……
  Lexo我shume